Rytinės rungtynės, nugalėtoją sunku nuspėti, ukrainiečiai dar nieko neparodė, pasikrovė nuo estų, galėjo ir nuo rumunų, tiesiog vartininkas nuostabiai atstovėjo. Komanda labai išsiblaškiusi, žaidė ne su stipriausiais varžovais, o prisirinko daug baudos minučių, po dviejų turų antri po lietuvių. Ukrainiečiai pramušė tik rumunus, tad treneris turi padaryti išvadas, kad reikia gerinti puolimą ir mušti įvarčius, kadangi be jų nelaimėsi rungtynių. Kroatai turi du pralaimėjimus, pelnė 3 įvarčius, visus per vieną kėlinį. Rendulic įgauna formą. Kroatai pralaimėjo japonams, dėl tinginystės, gynėjai nepasaugoja vartininko atmušus šaibą, neišsirenka tinkamai žmonių, o kai dar ir pats vartininkas nėra aukštos klasės, tai kad 3.5 įv. prasileidžia per rungtynes - ne staigmena.
- Balsų: 2
Komentarai (4)