Roma nusipelne buti pusfinalyje nes jame yra bet jie yra silpniausia komanda is visu pusfinalio dalyviu o serija pries Barcelona ne jie laimejo bet Barcelona pralaimejo antras varzybas nes visai nezaide ir galvojo kad jau viskas baigta o Roma pasiseke namuose tuo pasinaudoti. Liverpool turejo daug sunkesni kelia ir jiem reikejo pasalinti Manchester City ir jie ta puikiai padare nes puolime zaide nesustabdomai o gynyboje zaide taip gerai kad Manchester City pirmose varzybose net nesmugiavo i vartu plota o antrose irgi imuse tik ivarti. Liverpool namuose yra labai labai stiprus ir dazniausiai nesustabdomi o nei traumu nei suspendavimu neturi nei vienas zaidejas is Salah, Firmino ir Mane trejeto todel ivarciu turetu imusti ir vel daugybe. Roma nera tarp paciu stipriausiu komandu net Serie A ir isvykose sunkiai sekasi zaisti ir pries paprastas ir silpnesnes Serie A komandas nes pasikliauja tik gynyba. Gynybos neuzteko pries Barcelona isvykoje kai pralaimejo 1:4 ir neturetu uztekti pries Liverpool nes Liverpool puolimas tokio pacio lygio kaip Barcelona arba gal net ir geresnis siemet. Liverpool turetu zaisti kaip zaide pirmas varzybas namuose pries Manchester City kai pasistenge jau nuo varzybu pradzios susikrauti dideli pranasuma o paskui zaide atsargiau ir jiem turetu tas pavykti nes Roma isvykose pasikliauja tik gynyba o ji nera tokia stipri kad atsilaikyti pries gera ir stipru puolima todel varzybose turetu buti maziausiai 3 ivarciai ir Liverpool turetu laimeti.
- Balsų: 22
Komentarai (5)