Sveiki,
Cempionu lyga,susitinka Zagreb su Hamburg ,pirmos varzybos pasibaige 35-26 Hamburg pergale.
Kovojama del 2 vietos grupej,reiktu pralost Hamburgui 10 iv.tai jie nepatektu i astuntuka,nemanau kad Hamburgas zais islaikyti si rezultata,jie atvyko laimeti pries Zagrebo komanda,ir tai pasako treneris ,interviu.
geras kofas 2.35 😁
taip kad sirgsiu uz Hamburga 😁
sekmes
- Balsų: 0
Komentarai (2)