Pirmosios atkrintamuju rungtynes Kaune. Palaikymas manau bus didziulis, o zaideju atsidavimas dar didesnis. Sios rungtynes manau zalgiriui bus labai svarbios, nes pralaimejus slegtu didziule itampa, kadangi iki iskritimo skirtu vos vienas pralaimetas matchas, o to nenori nei pats zalgiris. Be spanoulio ir printezio oly man atrodo nekaip, o spanouli zalgiris tikrai moka isjungti pastatydamas pries ji ta pati ulanova ar toupane, o printezis vis gi po pertraukos ir tikrai dar nera toks koks gali buti. As manau kad viskas zalgirio puseje, o savi sirgaliai turetu tik dar daugiau ipusti energijos komandai.
- Balsų: 34
Komentarai (4)