Davies su kiekvienomis rungtynėmis žaidžia vis geriau bei daugiau minučių praleidžia aikštelėje. Šarūnas juo pasitiki, o ir pats atrodo, kad pradėjo tikėti savimi. Lenda po krepšiu, žaidžia agresyviai. 4 rebai kaip pagrindiniam ekipos centrui atrodo pakankamai mažai. Manau, kad su savo agresyvumu, lipimu ant lentos ir atsidavimu tokį skaičių tikrai turėtų pasiekti.
- Balsų: 3
Komentarai (0)