Kova dėl PO ir manau, kad ji bus labai rezultatyvi. Paskutinis mačas, kuris čia nulems viską. Šio mačo svečiai dabar rykiuojasi 2 pozicijoje su 7 taškais. Tuo tarpu namai 3 su 6. Labai realius šansus ekipos turi dar ir dėl 1 pozicijos pakovoti, jei Esteghlal sugalvos merkt taškus išvykose žaisdami su grupės dugne esančiais Al-Hilal. Tačiau tai neturėtų įtakoti šio mačo. Namai privalo čia mušti ir jiems reikalinga pergalė, kai svečiai keliautų toliau ir lygiųjų atveju. Manau, kad abu klubai turi pakankamai potencialo puolant. Ir jo bene daugiau, nei ginantis. Namai čia nuo pirmų akimirkų turėtų spaust varžovus ir mušti, nes vargu ar jie gali tikėtis čia išsaugot savo vartus sausus. Jei pirmi muša svečiai, tai namai aplamai turi nebesiginti, o tik atakuoti, nes lygiosios, kaip žinia, jiems joks variantas. Laukiu čia daug įvarčių, permainingos ir labai atkaklios kovos.
- Balsų: 1
Komentarai (0)