Varzybos labai dideles svarbos abiem komandom nes abi siandien laimejusios kiltu i 1 vieta. Tokiose varzybose gal nereiketu statyti 3.5 Daugiau bet nerezultatyvios varzybos manau kad gali buti tik jeigu 2 kelini butu 1:1 o kitokiais atvejais turetu buti daug ivarciu. Galatasaray namuose yra puolime nesustabdomi o Basaksehir irgi puolimas labai stiprus. Sitos komandos vieni pries kitus zaidzia begalo rezultatyviai visada todel ir siandien turetu buti maziausiai 3 arba 4 ivarciai.
- Balsų: 2
Komentarai (0)