Čia tik over i kampiniai į viršų mano galva. Abiems komandos reikalinga pergalė ir abi žais dėl jos. Tiesioginė kova dėl PO. Aišku reikia ir palankaus rezultato iš kitų rungtynių, tačiau taškas netenkina čia nei vienų nei kitų. Abi komandos gali neblogai atakuoti, kelia nemažai kampinių, todėl tokiame mače tikiuosi jų dar daugiau. Spėju, kad namai laimės, tačiau kampinius savus turėtų susirinkti abi ekipos.
- Balsų: 0
Komentarai (0)