Zali jau du kartus susitvarke su Oly tad sansu pakartoti tikrai turim ir kiekvienas manau tikim. Jai Zalgiris zaistu namie koeficiantas butu gal 2.0, zinoma isvykoj sunkiau bet mateme daugybe kartu kad zaliems tai nesukelia dideliu problemu. Kazkas yra pasakes "Saras jau yra laimejas eurolyga kaip zaidejas, laimes ir kaip treneris, cia jo lemptis. Gal ne sy karta, gal kita bet tikrai laimes". Gal statymas siek tiek ir patriotiskas, bet koficientas per daug geras kad nepaimt ir nepasimegaut krepsiniu.
- Balsų: 37
Komentarai (1)