Abi komandos yra labai rezultatyvios ir vienos is rezultatyviausiu lygoje. Abi daug imusa ir daug praleidzia ir yra panasaus pajegumo todel kad pasiekti pergale neturetu reiketi kad kazkuri komanda laimetu 4:0. Abi komandos megsta labiau zaisti puolime negu gynyboje pagal rezultatus ir varzybos pas abi komandas buna su maziausiai 3 ivarciais net vidutiniskai 5 kartus is 7. Todel ir sitose varzybose abi komandos turetu imusti ivarciu o varzybose buti maziausiai 4 ivarciai.
- Balsų: 2
Komentarai (0)