Sveiki,
Na matem vakar kaip zaide J.Wardas su L.Grigeliu.. Turi britas gera padavima, bet jeigu tenka ilgiau pasimusineti jam taskus rinkti sekasi sunkiau.. Berankis daug aukstesnes klases zaidejas ir priima daug geriau nei Grigelis tad man cia tik Berankio pergale.. dar pliusas kad kova bus sekmadieni 12val, tad rezultatas bus 2-1 kazkuriu puseje ir pergale bus reikalinga abiems..manau kad Is to ka vakar maciau tai Evansas man paliko daug geresni ispudi nei Wardas.. Manyciau Berankis laimes pries Warda 3-1..sekmes 😉
- Balsų: 0
Komentarai (5)