Siauliams reikia reabilituotis po apmaudaus pralaimejimo pries Tartu. Mano galva, siauliai yra tikrai pajegesne ir solidesne komanda, tad zaidziant namie jie negali sau leist atiduot pergale Neveziui. O ka gali Siauliai namie mateme pries Zalgiri. Netikiu, kad Siauliai suzais dar vienas prastas rungtynes is eiles, o Nevezis - dar vienas geras, nes paskutinese laimejo pries pieno zvaigzdes, nors pries atrode kaip lavonu komanda.
- Balsų: 1
Komentarai (0)