Na Šiauliai sužaidė labai prastas rungtynes prieš Tartu, pralaimėjo noru, emocijomis, kovingumu tas rungtynes. Šiandien jau bus pailsėję, atsigavę vaikinai. Sireika yra geras psichologas, todėl šiandien turėtų nuteikti gerai kovai. Visi supranta, kad dabar tas metas kai reikia skinti pergales LKL'e, ypač prieš tokias komandas kaip Nevėžis. Puiki proga atsiplėšti viena pergalę nuo Pieno Žvaigždžių ir Juventus'o. Nevėžis labai jauna, bet kovinga ekipa, labai kovoja dėl kiekvieno kamuolio, stengiasi. Labai priklauso jų žaidimas puolime nuo tritaškių, jei Tamulis bei amerikonai įsišaudo, tai labai sunku juos stabdyti, nes kam drąskyti baudos aikštelę tikrai yra. Tam skirti Sedekerskis, Normantas. Manau, kad Šiauliai akcentuos kovą po krepšiais, kur teks gerokai pasidarbuoti Biručiui, Šarakauskui, Urbučiui bei manau šiandien puikiai turėtų įsilieti į Beniušis. Atkovoti kamuolius visi keturi tikrai gali, tuolabiau, kad gynėjai Šiaulių labiau lenda į baudos aikštelę, kad atkovotų kamuolius. Jei Šiauliai sugebės atkirsti kamuolius bei sutrukdyti mesti tritaškius kuo žemesniu procentu, tai manau, kad Nevėžiui šiandien šansų nebus. Savoje arenoje Šiauliai pataiko labai gerai, užsivedę bėga į priekį, lengviau ir gynyboje tampa. Nematau kas šiandien galėtų stabdyti Birutį. Jau praeitose rungtynėse Maldūnui sekėsi labai sunkiai, bet tada dar Birutis nebuvo tokia dominuojanti jėga, nemesdavo iš vidutinio nuotolio daug metimų. Nevėžis sunkiai žaidžia svečiuose, prireikia laiko kol įsivažiuos. O Šiauliai namuose iškart grieba jautį už ragų ir dažniausiai pabėga jau per pirmąją rungtynių pusę. Manau Sireika bus paruošęs gerą planą ir čia turėtų suvalgyti Nevėžį nemažu skirtumu.
- Balsų: 7
Komentarai (0)