Panašu, kad Sūduva tiesiausiu keliu ne eina, o lekia link dar vieno čempionų titulo. Aišku, apie tai kalbėti dar labai anksti ir čia gal perspausta, bet komanda visomis prasmėmis šiuo metu atrodo galva aukščiau už visus konkurentus. Su potencialiai rimčiausiu konkurentu sužaista 0-0. Trakai įveikti svečiuose 1-4. Šiandien Atlantas, iš kurio tikėjausi kiek mažiau prieš sezoną, tačiau ir toliau tikiuosi, kad top5 Klaipėdos ekipai nekvepia. Sūduva turi fantastišką puolimą. Komanda muša daug įvarčių ir tai komanda, kuri kartais gynyboje leidžia sau pailsėti. Praleido jau keletą įvarčių tokių, kokių neturėtų būti ir žiūrint įrašus kelis kartus, gali rasti to "poilsio" gynyboje pasėkmes. Manau, kad overint šiandien gali ir viena Sūduva tokį totalą, bet neatmetu ir Atlanto įvarčio. Tuo labiau, kaip jau minėjau, tai Sūduva viso mačo metu dar neišlaiko maksimalaus susikaupimo, o tas leidžia varžovams kurtis progas. Atlantas puolime turi šiokių tokių opcijų, tad jei susikurs bent 2-3 progas, manau, kad ir iš jų pusės galime laukti įvarčių. Koef. nėra aukštas, kaip LTU futbolo overiui, bet šį kartą ir tiek užteks.
- Balsų: 6
Komentarai (0)