Pirmasis kritimas rodo, kad visgi yra racijos sitame statyme. Labai daug priklauso aisku, ar pao nenuleis maco rytoj pries milana taip apsidrausdami nuo nesamoniu sitame mace, bet kokiu atveju mazai tiketinas toks scenarijus, kad savaji maca nuleis ir realas, kad prarastu namu pranasuma playoffuose, taigi pao gali elgtis taip tiesiog, kad isvengtu realo akistatos, nes visgi oly jiems yra daug parankesnis varzovas. Bet savo ruoztu cia vis tiek yra zalgiris, kuris tikrai bet kokia kaina kovos, nes yra labai didelis skirtumas tarp cska ir fenerio ir olympiakoso (bent jau fanu, treneriu ir zaideju akimis). Nezinau kiek tikri gandai del oly situacijos su visom traumom kurias jie isvardino (ir mcleanas ir tillie ir milutinovas, + papnikolou ir printezis cia kas labiau tiketina), bet netikiu ir kad visi sie zaidejai tikrai zais, ypac kad rungtynes tikrai ne gyvenimo svarbos. Labai daug paaiskes aisku po rytojaus PAO maco, bet manau siai minutei labai daug sudedamuju lenkia i zalgirio puse ir kazkokia rizika turi but, nes po tam tikru ivykiu cia gali labai smarkiai iskart kofas koreguotis. Motyvuota komanda susitiks pries 80proc nemotyvuota ir realu, kad abi komandos nores tokios pat baigties.
- Balsų: 12
Komentarai (6)