Pagrindinis mano argumentas yra Martynas Sajus ir Gytis Masiulis. Abu šie žaidėjai vakar prieš Šiaulius nežaidė ir šian pilna jėga padės Žalgiriui 2 mače prieš Šilutę. Tai yra didžiulis kozeris Žalgiriečių rankose, kadangi Masiulis jau atrodo visiškai išaugęs NKL kelnes ir ten tiesiog dominuoja, kai tik rungtyniauja, o Sajus yra didžiulė jėga ir ko gero geriausias centras NKL (tik tiek, kad labai mažai ten rungtyniauja). Tik pačių Žalgiriečių rankose yra jų šiandieninė sėkmė, jei maža gynėjų patirtis nepakiš kojos, manau, kad eis toliau. Sėkmės
- Balsų: 16
P.S Sajus geriausias centras NKL? Nejuokauk...