IIA divizionas Estijoje. Vakar pirmas varžybas abi sužaidė skirtingai, estai pralaimėjo britams rezultatu 3-6, nors iš tikro rezultatas neatspindi žaidimo, estai atrodė geriau, atliko daugiau smūgių 31 prieš 21, bet vartininkas nepatraukė ir pralaimėjo. Tuo tarpu lietuviai nugalėjo turnyro favoritus lenkus, aišku žaidė numeriu antru, tačiau išnaudojo ką galėjo ir laimėjo, taip pat reiktų pagirti vartininką. Lietuvių pranašumą šiame mače įžvelgiu tame, kad pusė šio amžiaus rinktinės žaidėjų gruodį rungtyniavo Slovėnijoje su U20 amžiaus rinktine, kuri iškrito iš labai stipraus diviziono, bet jame žaidė tikrai pagirtinai. Pas estus pusę rinktinės taip pat žaidė U20 čempionate, tačiau jie rungtyniavo silpnesniame divizione ir labai kažkuo nepasižymėjo be pergalės prieš rumunus. Tad jei lietuviai po vakar pergalės nenuvertins kaimynų estų, matau čia antrąją pergalę šiame turnyre.
- Balsų: 9
Komentarai (0)