Sūduva rimtų rungtynių nežaidė jau 10 dienų, visą tą laiką treniravosi. Kibirkštis turėjo labai lengvą seriją prieš Vilkmergę, kur sumetė 94 ir 95 taškus ir praleido 74 bei 55 taškus. Šiandien vyks rimta kova, komandos pagal sudėtį gan apylygės, Sūduvietės yra labiau patyrusios, turėjo rimtesnių kovų šį sezoną nei Kibirkštis. Abi komandas slėgs įtampa, abi ekipos bus kažką paruošusios šiai pusfinalio serijai, kuri manau užsitęs. Galvoju, kad 140 taškų čia neturėtų permesti. Paskutinės šių ekipų rungtynės pasibaigė sumetus 140 taškų, bet tada pataikymas ekipų buvo neblogas, abi žaidė pakankamai laisvą krepšinį. Nervų karo tikiuosi.
- Balsų: 4
Komentarai (0)