Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2018/03/22 11:35 Mažiau (165) @103 10/10
 

Atrintamosios P. Korėjoje Incheon vs Egis. Matau čia lygias varžybas su daug klaidų ir netaiklių metimų, jei gale nebus baudavimosi taktikos ir nepataikys stebuklingai turėtų būti easy under. MAn dar labai patinka ts 166,5-. Namu koamdna nėra tokia greita bent jau natroj pusėje neturėtų , nebent tarp komandų bus didelis skirtuams, man atrodo value bet for udner. Sėkmės

  • Balsų: 4
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Nelaime

Padėkų: 1986

Sekėjų: 460

  • Unitai 951.33
  • ROI 3.22%
  • W% 52.44%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 3053
  • Unitų atspėta: 30892.33
  • W-L-T : 1580-1433-40
  • Vid. unitų skaičius: 9.81
  • Unitų spėta: 29941.00
  • Vid. koeficientas: 100.4
 

Unitų pokytis

9709649589529469402025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (10)

  • juvelyras24 Taip ir turejo but overis su vejeliu☺
    Pavyzdys kaip gauti komentarų blokavimą

    Edit: parašo komentarą be jokių argumentų, kad tiesiog tas eis, jeigu neina, nieko nerašo, jeigu eina, tuomet išlenda kaip viskas su vejėliu ėjo.
  • Taip ir turejo but overis su vejeliu☺
  • Kažkaip viskas logiška, bet užmetė
  • Iskart uzmete. Amen
  • v_0 Vis dar eitu tik tuo atveju, jei namai pradetu stabdyt ir gintis, bet korejoj iprasta atidaryti run n gun kai didelis pranasumas. gal playoffuos kitaip mastys.
    Incheon stabdanti komadna jei skirtumas bus 10-15 tasku udner turetu buti
  • Vis dar eitu tik tuo atveju, jei namai pradetu stabdyt ir gintis, bet korejoj iprasta atidaryti run n gun kai didelis pranasumas. gal playoffuos kitaip mastys.
  • v_0 Kokia dauguma? Visas blogabetas ir rusai ieme tik underi. As ant topacio greblio irgi😁
    Totalas nuo 165 iki 168 pakilo pries maca
  • Nelaime Dauguma ėmė over tik aš nelabia surpantu kodėl...
    Kokia dauguma? Visas blogabetas ir rusai ieme tik underi. As ant topacio greblio irgi😁
  • juvelyras24 As overi ce imu ziuresim laip bus☺
    Dauguma ėmė over tik aš nelabia surpantu kodėl...
  • As overi ce imu ziuresim laip bus☺