Tiesiog, jau pazengusi turnyro stadija, navis ir taip nera labai masofkine komanda jau, o L1 irgi panasi komanda i navi, kuriose zaidimuose dazniausiai nebuna visiskai daug killu. Turnyras rimtas, tad dazniausiai komandos zaidzia kiek kitaip. Manau tokia riba yra pakankamai didele cia ir killu neturetu buti labai jau daug cia.
Mažiau
Aprašymas
Komentarai (2)