Negalima neimt tokių variantų, kai mačas visiškas 50/50. Baskai žaidžia namuose, bet be Huerteso ir klaustukas virš galvos kybo Shengelijai, kas manau nubraukia namų pranašumą ir išlygina jėgas. Žalgirio pajėguma šį sezoną visi žinome, komanda moka žaisti tiek namuose tiek ir išvykose, tad sakyti, kad tai yra namu komanda šiame sezone visiškai nebegalima. Laimėjus šitas rungtynes žalgiris uždarytų klausimą dėl šių metų playoffu, nes liktu namuose susidoroti su CSKA (kas bus lengvas pasivaikščiojimas) ir nokautuoti dizainerius iš Milano 😁 GL.
Papildyta
Shengelija nežais! Faktas.
- Balsų: 8
Komentarai (1)