Koeficientas nedidelis, bet man tinka ir toks, galima laukti Baskonios foros, bet kazin ar tikslinga, ispanams pakanka pergales ir 1 tasku, nors pagal dabartines komandu formas, tai realu, kad ir fora permes Baskonia. Argumentai tokie, kad Baskonia geresneje formoje, sveciuose sutriuskintas Zalgiris, dabar zaidzia namuose ir dar pergale ispanams daug reikalingesne nei Zalgiriui, kaunieciams dar tragedijos nebus pralaimejus. Laukia dar dvikova su Armani namuose, kur pasiemus pergale butu galima pretenduoti i 7 vieta lenteleje, kas is esmes tenkintu Zalgiri, o gerai susikloscius aplinkybems galima pagalvoti ir apie pergale pries Oly isvykoje paskutinese rungtynese ar net pries Cska ir tada jau pretenduoti i dar aukstesne vieta
- Balsų: 60
„BasketNews.lt“ iš Valensijos (Ispanija) interviu darytas galbut praeita savaite kai Baskonia zaide Eurolygos rungtynes su Valencia?
Koks žaidėjas būdamas in-active rungtynėms naudotų tokią frazę?
„BasketNews.lt“ iš Valensijos (Ispanija) interviu darytas galbut praeita savaite kai Baskonia zaide Eurolygos rungtynes su Valencia?
o tie ? tai zinai , Maryte pasake Petrui , Petras pasake Antanui , o Jonas vis tiek nieko nesuprato 😁
Shengelia T
Shengelia T