Hertha pastaruoju metu žaidžia kiek nuobodų futbolą ir tai pradeda erzinti tam tikrus asmenis. Prasidėjo klausimai ir komandos strategui, todėl tikiu, kad namuose bus sužaista kiek efektingiau ir natūralu turbūt, kad rezultatyviau. Klubas namie turi 2.9 įvarčių vidurkį, tačiau 3 iš eilės under. Šiandien laukčiau kiek kitokio scenarijaus. Tuo labiau, kad atvyksta Freiburg, kuris yra blogiausia komanda lygoje žiūrint į gynybą svečiuose. Žaisdami away jie turi 3.1 įvarčio vidurkį per mačą ir man čia nelabai suvokiami tokie koef. už totalą. Spėčiau, kad čia Hertha muš 2-3 įvarčius. Svečiai gal 1. Tačiau čia įkeliu tikrai gan saugiai atrodantį variantą ir tokį gaut su 1.80 yra dovana.
- Balsų: 5
Komentarai (0)