Gaila kofas "lietuviskas", bet nera kada laukt.. Keletas priezasciu kodel over:
1. Vakar mete 41 taska pries komanda pasizymincia gera gynyba.
2. Varzovas gresmingesnis nei vakar, todel lyderiu indelis labai swarbus ir galimybe, kad sedes rungtyniu gale ant suolo labai maza.
3. Susitinka dvi "bek ir mesk" komandos, siam puolejui tai tinka.
4. Zaidejas meta daug metimu, gali pataikyt ir is toli, ir is po krepsio.
5. Pagrindinis argumentas yra tai, jog vakar stebedamas jo zaidima susidariau yspudy, kad taskus jam pelnyti yra labai paprasta. Po krepsiu gaves kamuoly jis lengvai apzaidzia wiena ar du gynejus ir paprastu metimu ar dejimu uzbaigia ataka.
Minusu kaip visada yra:
1. Cia NBA...
2. Antros varzybos is eiles ir vakarykstes nebuvo lengvos.
3. Aukstas totalas.
Viska sudejus - 7/10. Sekmes. Komentarai aisku laukiami, nes cia ta lyga y kuria lysti dazniausiai vengiu.
- Balsų: 0
leisk spet, tavo vardas Haroldas? ;]