Kaip ir pries tai buvusiame komentare, kad imciau Khimki pergale, tai ir cia, manau, kad bus apylyges rungtynes kur Khimki turi pranasuma, nes pastaruoju metu rodo daug brandesni krepsini nei Baskonia, kuri labai banguoja ir +6,5 kad Khimki nepralaimes yra pakankamai saugus statymas. Baskonia nepralaimi dideliais skirtumais lyderiams, taciau ir laimi vos keliais taskais, tad neturetu buti zaidimo i viena krepsi. Vel gi, visi tikimes, kad gerai suzais Svedas, pas ji buna bangu, bet Khimki sveciuose zaidzia pakankamai solidziai, ir netgi tai parodo rungtynes Kaune su Zalgiriu.
- Balsų: 7
Komentarai (0)