Pirmadienis darbuose ne itin darbingas, tai bandau pasidalinti vienu variantu is pirmadienio. Siaip tokiu foru privengiu, bet sikart bandysiu suzaisti net ir su tokia. Kroatai siame atrankos cikle dar nesuzaide nei vienu savo varzybu ir tokiam lygiui tiek pajegiu pavardziu surinkusi ekipa turi jau issauti. Kroatu pataikymo procentas,kol kas, yra vos 31%😡 Siame atrankos cikle prie ekipos prisidejo pajegus H.Pericius, L.Zoricius, I.Buva, L.Babicius, F.Pilepicius ir po gedingo pralaimejimo pries rumunus noro revansuotis turi buti daug. Juolabiau, kroatams cia gyvenk/mirk varzybos ,o ir pirmam tarpusavio mace olandams buvo nusileista butent 7 taskais, todel kovojant del vietos kitam etape siekiamybe cia turetu buti iskovoti pergale butent daugiau nei 7 taskais. Olandai siaip nera beviltiska komanda ir penktadieni irgi suzaide prasta maca pries nukraujavusius italus,taciau siame cikle yra be H.Norelio ir po krepsiais turetu tureti labai daug problemu. Tikiuosi nepaves mano nemegstama fora.
- Balsų: 18
Komentarai (10)