Nesuprantu tokio auksto koeficiento uz svecius. Everton lentelej stovi auksciau, o ir forma paskutiniu metu geresne nei Watford. Vienintelis Watford pliusas cia mano nuomone, kad zaidzia namie, bet ir pagal namie iskovotas pergales jie lygoje tik treti nuo galo. Everton si sezona isvykose atrodo klaikiai. Vos viena pergale, bet siandien turi nebloga proga iskovoti antraja, o su tokiu koeficientu as keliauju su jais 😉
- Balsų: 1
Komentarai (0)