Na kągi dar vienas EL CLASSICO ir manau kuo puikiausia proga Realui pasiimt pergalę po taurės pralaimėjimo. Vargu ar trenerio pakeitimas duos labai daug naudos, nors ir atrodo, jog ji matoma akivaizdžiai, bet manau jog čia tik trumpas ,, haipas ", kuris turėtų ilgai neužsitęsti. Eurolygoje Barcelonai kąnors gero nuveikt šansų kaip ir nėra, tad visas susikoncentravimas turėtų būti Realo pusėje, manau, klaidinga manyti, jog jiems pritrūks motyvacijos, nes tupi geroje vietoje. Tikrai ne, principinė kova, kiekviena pergalė yra svarbi.
- Balsų: 23
Komentarai (0)