Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2018/02/18 11:03 Žalgiris (-5.5) @-125 10/10
 

Karaliaus Mindaugo taurė. Čia tikiuosi susidorojimo be didelių variantų Lietuvos Rytui. Žalgiris turi daug ilgesnį suolą, žaidžia daug aukštesniame lygyje ir aplamai yra galva stipresnis klubas. Du pralaimėjimai LR jau yra daug ir čia, kur žaidžiama dėl taurės, Žalgiris turėtų pasiimt pergalę ~10 taškų. Žalgiris vakar nors ir žaidė vėliau, tačiau bus šviežesnė komanda. Rungtynėse daugiau 20min lakstė tik Valinskas. Visi kiti tikrai nepervargo. LR mače su Dzūkais rėmėsi 5-6 krepšininkais, kurie žaidė 25+ ar net 30min. Tas naudos tikrai neduos. Nežinau situacijos dėl Petersono, bet vakar Kurtis labai daug vilties nesuteikė. Gal tai melas, gal ne, bet visai nesvarbu ar žais Petersonas ar ne. Imčiau forą ir su juo, o jei jo aikštėje nebus, tai tik dar sustiprintų statymą. Pranašumas tikrai mažas, spėčiau Žalgirio pergalę 10+.

  • Balsų: 33
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Basket19z44

Padėkų: 159

Sekėjų: 23

  • Unitai -308.67
  • ROI -3.35%
  • W% 48.02%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 1079
  • Unitų atspėta: 9271.33
  • W-L-T : 498-539-42
  • Vid. unitų skaičius: 8.88
  • Unitų spėta: 9580.00
  • Vid. koeficientas: 108.9
 

Unitų pokytis

-290-296-302-308-314-3202025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (6)

  • 353 Pamatysim po varzybiu rytas taip lengvai nepasiduos ir neatiduos pergales cia visko bus ir taure nores pasiimti zesim po varzybu
    Vis tiek nulis argumentų... Net neverta veltis į diskusijas.
  • Basket19z44 Pas visus nebūtina to paties rašinėt visiškai be argumentų...
    Pamatysim po varzybiu rytas taip lengvai nepasiduos ir neatiduos pergales cia visko bus ir taure nores pasiimti zesim po varzybu
  • 353 Kaip tik manau geriau ryto +7.5
    Pas visus nebūtina to paties rašinėt visiškai be argumentų...
  • Kaip tik manau geriau ryto +7.5
  • Erikinho Jeigu spėji plius 10 pergalę, tai kodėl imi tokią mažą forą su menku kofu?
    Nes užtenka tokio koef. tiesiog
  • Jeigu spėji plius 10 pergalę, tai kodėl imi tokią mažą forą su menku kofu?