Karaliaus Mindaugo taurė. Čia tikiuosi susidorojimo be didelių variantų Lietuvos Rytui. Žalgiris turi daug ilgesnį suolą, žaidžia daug aukštesniame lygyje ir aplamai yra galva stipresnis klubas. Du pralaimėjimai LR jau yra daug ir čia, kur žaidžiama dėl taurės, Žalgiris turėtų pasiimt pergalę ~10 taškų. Žalgiris vakar nors ir žaidė vėliau, tačiau bus šviežesnė komanda. Rungtynėse daugiau 20min lakstė tik Valinskas. Visi kiti tikrai nepervargo. LR mače su Dzūkais rėmėsi 5-6 krepšininkais, kurie žaidė 25+ ar net 30min. Tas naudos tikrai neduos. Nežinau situacijos dėl Petersono, bet vakar Kurtis labai daug vilties nesuteikė. Gal tai melas, gal ne, bet visai nesvarbu ar žais Petersonas ar ne. Imčiau forą ir su juo, o jei jo aikštėje nebus, tai tik dar sustiprintų statymą. Pranašumas tikrai mažas, spėčiau Žalgirio pergalę 10+.
- Balsų: 33
Komentarai (6)