Na cia einu,kad Russija laimes pries Finlandija siaip man cia panasaus pajegumo komandos,abi komandos gerai zaidzia ginyboje,kazkaip ruses cia nuvertintos per draugiska matcha jau zaide ir Ruses nugalejo net gi atrode daug geriau,su tokiu koef tikrai verta paimt Ruses.
- Balsų: 2
Komentarai (3)