Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/02/28 15:00 Youzhny -Djokovic (1) @236 6/10
 

Djokovicius zaide tragiskai visuose savo macuose Dubajuje ir 3 kartus turejo vytis varzova, pralaimejes 1 seta. Djoka nera geriausioje savo formoje. Siandien jis susitinka su zaideju, kuris pries 2 savaites ji iveike per 2 setus (7-6 7-6). Nuovargis irgi bus neigiamas faktorius.
Youzhny turnyre zaidzia uztikrinciau, paleistas tik 1 setas pirmame matche pries Lacko. Tada per 2 setus iveikti Phau, Tipsarevicius ir puikia forma demonstruojantis Melzeris. Rusas turnyre servuoja uztikrintai ir varzovams nepalieka didesniu vilciu breakint.
Djoka savo ruoztu servuoja tragiskai viso turnyro metu ir pries Mikhaila jam klaidos servuojant nebus atleistinos.
Serbas praleido daugiau kaip 8 valandas korte sia savaite, vakar jo macas uzsitese beveik 3 valandas ir laiko atsigauti praktiskai nebuvo.
Nuovargis + prastas servavimas + nekokia forma = nemazai sansu rusui isiverzti i prieki h2h santykyje, kuris dabar taikus 3:3.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

10only

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 105.20
  • ROI 8.01%
  • W% 56.33%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 160
  • Unitų atspėta: 1437.20
  • W-L-T : 89-69-2
  • Vid. unitų skaičius: 8.33
  • Unitų spėta: 1332.00
  • Vid. koeficientas: 120
 

Unitų pokytis

12011410810296902025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (96)

  • Na ka dabar pasakys pyderas furrpy?kuris cia reke kad bus sausa djokos win mano djokos tikslus rezultatas djoika win 21setais suejo su 3.7...bl o jis cia vk ereli primetinejo duhas
  • Ajajajaj, paleido rusas jau...
  • Tai o kai jis neteisingai over'rulina linijos teiseja? 😁

    bet youznhis pats kaltas, tiek progu turejo pabreakint ir vis per 1-2 cm'us susiknisdavo kai wineri noredavo duot.
  • Tai bl linijos teisejai seip sukauju, jis maziausiai kisa nosy, koks skirtumas kuris umpair chair
  • Naujas teisehas nei vakar, bet vistiek sh totalu mala. tik tiek, kad vakarykstis pries djoko ejo, o siandien visi blogi call''ai pries youzhny 😁
  • Geras, youznis turejo advantage ir djoko atrode tolima pamuso, bet teisejas in pasake. Youznhis chalendzino ir nelaukes official review svente break'a, ka oficial review ir patvirtino 😁
  • Atrode viskas jau i geraja puse, bet trecias setas viska sugadino jau matyt... 😔
  • Nauja diena, nauja intriga 😁
  • Macas nukeltas rytojui 12:00
  • Del ko grazint? siandiena arba ryt maca juk suzais
  • Kazin bapkes is topsport grazins ar neke? kaip sakot liaude?
  • To meski:

    mano nuomuone: pries maca norejau imt djoko win, bet apsigalvojau del sio dalyko: lb retai imu favoritus, nes kaip sakei, tenise visko buna ir viskas apsivercia. plus youznio gera forma paskutiniu metu, neisnorejo list uz mazesni kofa, kur panasejo i rimta kova.
    o nuomuone ne apie pati maca, tai kai kuriu asmenu komentarai tokie kaip:"specialiai pralosinejo, kad apgaut", "zaide prastai, pralosinejo, bet kontroliavo maco eiga ir nugalejo...". profesionaliame sporte nebuna tokiu dalyku😡 profesionalai visad bado laimet iskart, profesionalai jei pralosineja, o po to laimi, tai nereiskia, kad kontroliavo situacija, o reiskia tai, kad pralosineja vistiek dar gali laimeti, gali pralaimeti ir nutinka visaip.
    O kai pakomentuoji tokias nesamones, is karto tave susieja su nusiteikusiu priesiskai, pries to zmogaus simpatijas ir t.t.
    cia kai krepsinyje juokingiausia: nemegstu nei zalgirio nei ryto, bet kai uzmetu ant ryto, isvadina zalgiriniu, kai pavarau ant zalgirio, uzmeta kad rytfanis - tik tokiu argumentu gali sulaukti, kas liecia lietuvos krepsini 😁
  • Baba 3 unf error per geima
  • O prasau trumpino pries veja ir dar df
  • Dabar prie viso maco prisidejo vejas, paziuresim kaip youzhnys los per veja 😁
  • To meski: jo wisa sawaite su teisejais probemos ryskios
  • Piece of shit😁
  • To furpy:jai cia toki kieta vaidini gal prasimetam h2his teniso pvz is 1k?furpy kad tu kaip mazas vaikas,kalbi nepasibaigus macui,kj djoka laimes sausai tada galesi skelbt savo erezijas parasyk i pm jai nori susitarsim del h2h
  • O kiek laiko mazdaug t pertrauka del lietaus buna? Taip ir laukia kol nustos lyti ar i kita diena nukelia?
  • Visi komentarai mano normalus, tiesiog issakau savo nuomone. Tu gali su ja nesutikt ir parasyt savaja, man idomu siaip 😁
  • Turejau omeny sita: " Nors tenisas toks dalykas, viskas per 2 geimus apsivercia aukstyn kojom.."
  • O, meski, protingas komentaras pagaliau.

    dw visiems, gero teniso (po lietaus).
  • Nu ka jam susikaupt, agresyviau lost reikia. Jis pagal djokoviciu losia dabar, jeigu daugiau agresijos bus, tai tures sansu. Bet agresivumas tikrai issauks didesni klaidu skaiciu, tai neaisku ar cia jam pades labiau laimet, ar kaip tik susiks visus reikalus..
  • 22+ geimu galetu suzaist😁 manau youznas per pertrauka susikaups
  • Outlaw96 nu ka ateis po pertraukos, suservuos padoriau djoka ir laimes, nebent youzhnys bus kazka specialiai paruoses, bet nezinau kuo jis gali padet sau. Nors tenisas toks dalykas, viskas per 2 geimus apsivercia aukstyn kojom..
  • Nu ekspertai, kaip lietus - pertraukos itakoja djoko forma? 😁
  • Siaip lietus Naudingas Djokoviciui, nes jis pailses, buvo priduses prie 10-11 geimo...
  • Lietus neisgelbes ruso, juk meistriskumo ir lygio tenisininku nepakeis 😁
  • Hoho kaip pradejo taip lyt is lempos ;]
  • Lietus kam bus naudingas neaisku gal ruseliui
  • Ne nu bl niekada nelijo nei preita savaite, nei sia, per finala pradeda lyti
  • O lietus, pizda isgelbetas youzhnys 😁
  • Lietus.
  • Vakar butum mates kas dejosi djoka vs bagi kai lose belekiek linijos teisejai grybavo, anksciau lyg ir netaip daug
  • Leemonte, tu cia apsisudinai su savo bazaru, tai dbr bandai stumt atn kitu, jei tu cia labai taip akivaidziai neprimestum "aso" tai niekas tau nesakytu, nieko. Tiesiog nesupranti kad apsisudines esi, ir atsiprasyk zmoniu kurie tau bando patarti, o ne stumk ant ju, jie tau tenori padeti. Djoko easy 2:0 kaip ir sakiau 😁 1:0 yet ;]
  • Nu ka 7-5 yra kaip ir rturejo jau anksiau but su breaku baigtis. liko antra seta nusluot ruysa ir praturtesim😁
  • Jus man pasakykit, kas savaite ziurejo visa turnyra, daug macu, visada taip grybavo linijos teisejai ?
  • O dar lietaus cia betruko tik...
  • Hehe teisejas duoda ;D
  • Ka tu nusisneki abdu as paimiau djokos win 21 setais uz 3.7kofa,tai kad jus kjp vaikai suda malat ir tiek skiedziat kad djokaims cia lengvai mindis rusa kad nevyksta taip tai kam pezat as tikiuos nesausos serbo pergales,o jus cia pezat kas bus kas nebus
  • Outlaw nesuprantu, ka tu nori tuo pasakyt?
  • 6-4 will be 😁
  • Jo baikit cia pezet po kiekvieno breiko.Geras macas;]
  • Nu va, jei ne teisejas dabar butu 6:0, 3:0 djoko naudai, o dabar 5:4 ir rusas paduoda. ech... fix'as cia!
  • O cia bus idomu :]]]
  • Leemonte, jeigu nepatinka finalas, nerasinek, kas grazu tas grazu ! ;]
  • Lemonte nesinervink, ruas litus nunesa jau? 😁
  • Eik tu naxuj ;D 😁 😁
  • Graziausias maco pointas katik buvo 😁
  • Kokie taskai 😡😡😡😡😡😡😡😡!
  • Kjp vaikai rasinejat po kiekvieno tasko,bl vaikai
  • O uzservavo lyderis 😁 0 30 ;]]
  • 0-30 manau islips djoka vistiek
  • Grazus macas 😁
  • Hehe ;D *5:3 kaip norejo taip istaske :]]
  • Meski cia vienas tiesa cia sneka. livebete djoka paimtas 1.70 puiku yra
  • Hoho 15 40 ;D o turejo jau but breakas ech ;D
  • Ooooo kokie smugiai turejo jau but 15 40 ;]] jeigu ne teisejas.. o turim 15 30 eh
  • Pasiseke youzhniui su linija ech 😁
  • Yra stream, bet365, kas turite ten accounta 😁 livescorehunter.com/streams/2/001.php < cia tai pat geras 😁
  • Gal kas vaizdo linka internete numestumet?
  • Komentaras, kad Jus, leemonte, outlaw96 esate apgailetini 😁
  • To newbetter: ka pasakysiu, ogi kad lygu dabar. dar pasakysiu, kad as nekuriu juokingu komentaru apie mistines jegas, specialius pasidavinejimus norint apgaut ir t.t. 😁
  • Tuoj 6:3 padarys djoko ir ramiai busit ;]] negi nematot, kad Djokovicius kontroliuoja zaidima. Youhznys pirmu nepalosia saru, o djokoviciui paciam 1st serv in virs 50% neina pakelt.. kai pakels, tai be problemu los isviso bet va taskas prie 15;15 katik buvo nerealus;]
  • Rusa susikaustes servas neuztikrintas neaisku kaip cia bus o djoka irgi neblizga kol kas laukiam 3 seto😁
  • Ka pats pasakysi dabar? 😁 nereikia dziaugtis per anksti...
  • Youzhny pabreakino, dabar laukiu komentaru, kad djoko specialiai prasileido, nes norejo apgaut rusa, arba kad dar mazai valandu ir po puses val. djoko igaus jegu, o gal cia djoko fix'eris? 😁

    nu ka pasakysit? 😁
  • Na va breikas panasu kad rusas ims pirma seta,viskas pagal plana😁 furrpy tu tai sugebi prajuokint
  • Youzhny break 😁
  • Juolab, cia finalas, ir djokovicius pasiims i kisene ir taskus ir pinigus kuo didesnius, nes jis nori buti pirmas atp 😁 Ir cia tikrai laimes pries ruseli kuris, yra varganas, nes pardavineja savo macus kaip dzukai, dzukijos grybus pakelese 😁
  • Djokovicius 2 rakete Youzhny 15, Youzhny yra amzinas fixer'is, ir kad jis iveike uz save silpnesnius varzovus, kurie net neverti djokoviciaus tai nera ka kalbeti. Djokovicius iveike tiek gera Ljuba, tiek bagdati. Ir kad juos iveike 2:1, o ne 2:0, nes tos pergales 2:1 buvo labai uztikrintos. Tas youzhny toks apgailetinas yra pagal Djokoviciu, kad man gaila tu kurie sneke apie kazkokia kova 😁 Djokovicius laimes lengvai ar tai butu 2-1, ar 2:0, bet laimes lengvai 😁
  • Jokliu easy cia nebus pranasauju rusas ims pirma seta paskui serbas kitus 2
  • Djokovic easy.
  • Jus nebeswaikit su sawo tuo Djokovic 😁 DD pergale Youzhny..uz dejau stasiuka ir pergale tikrai jo (; taip kad stebekit ir liudekit ziuredami i sawo ta Djokovic 😁
  • Laimet tai laimes djokovic tikrai cia ta finala , pasispardys youzhny , bet variantu apie pergale pagalvot nera
  • Lengvai nukals? nejuokauk meski 😁
  • Nezinau ko jus uz ta Youhzny norit mest... Sakot kovotojas? Nuleidinetojas jis macu, o ne kovotojas. Visos trys pergales pries Djokoviciu pasiektos indoorse. O Indoorse Youhznis mano nuomone yra stipriausias, nes ten jis geriausiai serva savo isnaudoja. Lauke, kur siandiena vyks kova, as nelabai tikiu, kad jis turi sansu bent pakovot del pergales. Plius sesija vakarine. Djokovicius minejo, kad dienomis jam sunku zaist. Vakar Bagis gerai zaide, del to ir Djokovicius prastai atrode, bet laimejo. Siandiena pailses, vel iseis ant vakarines sesijos ir padarys savo darba, nukals Youzhny, nematau problemu..Youzhnys pasieke maksimalia forma savo turnyre siam. O ka Djoka ? Dar nieko. Net ir su tokiu zaidimu, koki rode paskutiniuose macuose, jis lengvai nukals ruski, o nepamirskit kiek jis dar rezervu turi, ypac servuodamas. Sekmes, kas metat uz Youzhny ir geleziniu Jums nervu, kai darysis sau geimus 0 40 jis. Gero vakaro
  • Ziureju 3 is eiles Djokos macus ir galvojau jo forma tik geres , bet jis isvis neprogresuoja , vakar pries Bagi issaugojo daugybe break pointu , ko siandien manau nebus , nes rusas toks pat kovotojas kaip ir serbas. Jei Djokai situacija nepalanki jis bando zaisti gynybini tenisa ir laukia varzovo klaidos , bet neisivaizduoju kaip jis atsilaikys pries ruso zemus ir stiprius smugius.
  • Over
  • As wisada oj djoko ir nekeisiu sawo nuomones ir siaip is wisu tenisinku djoko mna gerewsias..
  • Untrex tikiuosi kaltu neieskosi.
  • 😉 , imamas ir nemenkai :>
  • Djoka maximaliai motivuotas bus,praitais metais laimejo si turnyra,kovos kad issaugotu taskus man cia nusimato setais 2 1serbo pergale taigi smulkiai paimiau nesausa esrbo pergale uz 3.7
  • Sekmes tiems kas stato uz Djoka 😉
  • Du kartus per dvi savaites nukalt djokoviciu rusui butu jau per daug.. o be to tie trys laimeti macai pralaimint pardodo kad nors ir nervuojasi, bet esant kritinei situacijai susiima ir galu gale is korto vistiek iseina nugaletojas.. snd finalas, ir is Djoko tikiuosi maximalaus susikaupimo ir pergales.. sekmes 😉
  • Raketes*

    Siaip nieko nesakau, 2 reitingas pasaulyje daug pasako, tikimybe juk ne 9/10, rizikos daug, bet kad kofas patraukliai atrodo tai ir bandau.
  • Matai, tai tavo manymu djokovicius pasizaisdamas dauze raketas ir rekavo is nervu? o man atrodo, kad cia teisiog savo zaidimo neatradimas tai leme. 😁
  • Jei neziuri tiesiogei rungtyniu tai nebutina interpretuot nesamoniu pagal statystika.
  • Vos gyvas atrode kalbi nesamones Matai
    zaide jis neblogai ta ir rezultatas atspindi.
  • Geriau nelist i tokius, bet jei imciau tai Djoko, jis kazkaip specialiai taip pasizaisdamas keleta zaideju nukale per tris setus, gal , kad apgaulinga nuomone apie save rusai padarytu. Kitas dalykas tai Djoko, ne Melzeris, kuris treciam etape vos gyvas atrode pries rusa.
  • Sutinku 😁
  • Bet tope nei pliusine nei overio neduoda 😁
  • Zinoma saugiau. dar klausi 😁
  • Pliusine gal saugiau imti?
  • Djoka win first set 😁