Djokovicius zaide tragiskai visuose savo macuose Dubajuje ir 3 kartus turejo vytis varzova, pralaimejes 1 seta. Djoka nera geriausioje savo formoje. Siandien jis susitinka su zaideju, kuris pries 2 savaites ji iveike per 2 setus (7-6 7-6). Nuovargis irgi bus neigiamas faktorius.
Youzhny turnyre zaidzia uztikrinciau, paleistas tik 1 setas pirmame matche pries Lacko. Tada per 2 setus iveikti Phau, Tipsarevicius ir puikia forma demonstruojantis Melzeris. Rusas turnyre servuoja uztikrintai ir varzovams nepalieka didesniu vilciu breakint.
Djoka savo ruoztu servuoja tragiskai viso turnyro metu ir pries Mikhaila jam klaidos servuojant nebus atleistinos.
Serbas praleido daugiau kaip 8 valandas korte sia savaite, vakar jo macas uzsitese beveik 3 valandas ir laiko atsigauti praktiskai nebuvo.
Nuovargis + prastas servavimas + nekokia forma = nemazai sansu rusui isiverzti i prieki h2h santykyje, kuris dabar taikus 3:3.
- Balsų: 0
bet youznhis pats kaltas, tiek progu turejo pabreakint ir vis per 1-2 cm'us susiknisdavo kai wineri noredavo duot.
mano nuomuone: pries maca norejau imt djoko win, bet apsigalvojau del sio dalyko: lb retai imu favoritus, nes kaip sakei, tenise visko buna ir viskas apsivercia. plus youznio gera forma paskutiniu metu, neisnorejo list uz mazesni kofa, kur panasejo i rimta kova.
o nuomuone ne apie pati maca, tai kai kuriu asmenu komentarai tokie kaip:"specialiai pralosinejo, kad apgaut", "zaide prastai, pralosinejo, bet kontroliavo maco eiga ir nugalejo...". profesionaliame sporte nebuna tokiu dalyku😡 profesionalai visad bado laimet iskart, profesionalai jei pralosineja, o po to laimi, tai nereiskia, kad kontroliavo situacija, o reiskia tai, kad pralosineja vistiek dar gali laimeti, gali pralaimeti ir nutinka visaip.
O kai pakomentuoji tokias nesamones, is karto tave susieja su nusiteikusiu priesiskai, pries to zmogaus simpatijas ir t.t.
cia kai krepsinyje juokingiausia: nemegstu nei zalgirio nei ryto, bet kai uzmetu ant ryto, isvadina zalgiriniu, kai pavarau ant zalgirio, uzmeta kad rytfanis - tik tokiu argumentu gali sulaukti, kas liecia lietuvos krepsini 😁
dw visiems, gero teniso (po lietaus).
nu ka pasakysit? 😁
Siaip nieko nesakau, 2 reitingas pasaulyje daug pasako, tikimybe juk ne 9/10, rizikos daug, bet kad kofas patraukliai atrodo tai ir bandau.
zaide jis neblogai ta ir rezultatas atspindi.