Einu prieš minią. Jau pakankamai man užkilo kofas. IMO žmonės kiek pervertiną sėkmingą padavimą ir žaidimą ruso prieš senuką V.EstrellaBurgos. Pas K.Nishikori visai kitokio lygio returnas (net jei ir toli nuo geriausios savo formos). Taip pat sėkmingiau žaidžia svarbiausiose geimų momentuose - kas ganėtinai svarbu kietos dangos indoorse.
Priedo K.Nishikori po traumos nori susigrąžinti prarastas pozicijas ir jau pakankamai apšilo kojas JAV (laimėjo Dallaso challengerį), kai Donskoy dar prieš savaitę buvo Europoje ATP Sofijos turnyre. Kur pirmame etape gavo nuo L.Lacko 4:6;4:6. Šiandien lengviau nebus.
Imu -4 geimo forą.
- Balsų: 3
Komentarai (0)