Man atrodo, kad City nesicackins šiandien ir netemps visko į atsakomajį mačą. Kaip bežiūrėt į šitą dvikovą, tai yra Dovydas prieš Galiotą. City gali žaist tiek nuo gynybos, tiek ir totalinį puolimą demonstruot, o žinant Pepą ir jo filosofiją, tai geriausia gynyba yra totalus kamuolio dominavimas. Nuostabi strategija, nes kaip priešininkas gali įmušt kai negauna net kamuolio pačiupinėt. Įdomu būtų tikrą City lygį ne Premiero kontekste pamatyt, o prieš Barcą, Realą, PSG, Juvę, bet iš to ką šiemet galėjome pamatyti Premiere ir prieš Napoli, City be kalbų vieni realiausių pretendentų nusiskint ČL laurus. Baselis tiesiog ne to lygio komanda, kad kažkokių problemų pridarytų Mančesterio ekipai ir manau, kad šioje poroje viskas bus išspresta jau šiandien.
- Balsų: 6
Komentarai (0)