Žiemos olimpiados puošmena - ledo ritulys. Rytoj vieną iš susitikimų žaidžia Slovakija ir iš Rusijos ledo ritulininkų sudaryta Olimpinė rinktinė. Kaip ir viso turnyro favoritai, taip ir rytoj favoritai yra atletai iš Rusijos. Pagrindinis jų pranašumas - susižaidimas. Daugelis kartu bus rungtyniave jau ne vieną turnyrą, o tai pridės susižaidimą. Dar vienas pliusas - visi žaidėjai rungtyniauja vienam turnyrre - KHL. Tai antras pagal pajėgumą turnyras pasaulyje, o visi žaidėjai iš vieno turnyro - pliusas, kadangi propoguojamas panašus žaidimo stilius. Dar vienas pliusas, kad daugelis rungtyniauja netgi vienoje komandoje. Net 15 atstovų turi SKA Saint Petersburg; 8 - HC CSKA Moscow ; 2 - Metallurg Magnitogorsk. SKA ir CSKA KHL vakaruose dalinasi 1 ir 2 vietas; Metallurg rytuose 6. Matome, kad tai elitinės komandos. Dar vienas pliusas, kad jie sužaidė 3 draugiškus susitikimus prieš olimpiada, kai Slovakai nei vieno. Vyr. treneris Oleg Znarok rinktine treniruoja jau 4 metus, o taip pat treniruoja SKA, kuri turi 15 žaidėjų rinktinėje.
Tuo tarpu apie Slovakas daugiau ką pasakyt sunku. Jie nesužaidė nei vienų kontrolinių rungtynių, todėl susižaidimas neturėtų būt puikus. Komanda sudaryta iš Slovakijos ir Čekijos pirmenybėse žaidžiančių komandų, tačiau jos yra labai mišrios. Slovakams čempionate yra žadama tik viena pergalė prie Slovėnus, todėl yra vieni čempionatų autsaiderių.
Tai gi matome, kad visi kozeriai yra atletų iš Rusijos pusėje, todėl manau, kad iškovos ne tik lengvą pergalę, tačiau ir daug muš.
Papildyta
Rungtynės vyks varario 14d. 14:10
- Balsų: 6
Komentarai (2)