Amerikietes labai jau sunkiai palauze suomes pirmame olimpinio turnyro mace. Vos ne puse rungtyniu laiko suomes net pirmavo, bet praleido 2 ivarciu antrajame kelinuke ir nesugebejo atsilosti ir praleido 3 ivarti tik rungtynems artjeant i pabaiga kai vartai jau buvo tusti. Ruses tuo tarpu pradejo nuo sunkiausio varzovo kanadieciu ir nusileido tik 5-0, sakau tik, nes to maco linija buvo -6 AH. Ziurejau rungtynes ir tik deka vartininkes, ruses taip ir nepelne ne ivarcio nors turejo bent trys 1 pries 0 galimybes.
Ruses tikrai turi potencialo ir ju zaidimas gerejo su kiekvienu periodu net gi mace su tokiom galingom varzovem. Amerikietes pries Olimpiada zaide 6 kontrolines rungtynes, butent pries kanadietes ir pralaimejo 5 kartus ir tik karta sugebejo nugaleti. Manau kanadietes siame turnyre yra favorites, bet ruses taip pat turi savo ambiciju ir manau rusems tikrai galima galvoti apie pusfinalius ir musi uz bronzos medali.
Manau siame mace isvysime kazka panasaus i maca USA - Suomija, nebus daug ivarciu, ir vargu ar amerikietems pavyks islaikyti rusiu nebloga ir greita puolima. Tikiu, jog ruses gali imusti 1 tai tikrai, gal pavyks ir kazka daugiau nuveikti.
AH +5.5 uz 2 atrodo tikrai VALUABLE ! Sekmes 😉
- Balsų: 2
Komentarai (0)