Turbūt vienintelis variantas šiandien, kuris atrodo tikrai gerai. Cibalia pertraukos metu nieko nepakeitė. Komanda liko praktiškai tokia, kokia buvo iki pertraukos. Silpna, kovojanti dėl išlikimo ir dėl to išlikimo reikės labai pasistengti. Tuo tarpu Hajduk pertraukos metu turėjo daug labai gerų draugiškų mačų. Žaidimas tikrai išaugo į dar geresnį lygį. Pasipildyta solidžiais pirkiniais ir komanda sustiprėjo. Plius naujas strategas taip pat pagyvyno komandą. Komanda dabar trečioje vietoje ir ten pasistengs išlikti. Pirmas mačas po pertraukos ir manau, kad svečiai pervažiuos aikštės šeimininkus be jokių variantų. Renkuosi jų over, nes Cibalia pasižymėti vis tik galintis klubas.
- Balsų: 1
Komentarai (0)