Na kad ir sunkiai sekasi Djokoviciui, bet manau isivaziuos. pvz Muray gerai vare is pradziu, o paskui ir pasigavo netiketai. geriau tegul sunkiai zaidzia, bet su troskimu laimeti.
- Balsų: 0
Na kad ir sunkiai sekasi Djokoviciui, bet manau isivaziuos. pvz Muray gerai vare is pradziu, o paskui ir pasigavo netiketai. geriau tegul sunkiai zaidzia, bet su troskimu laimeti.
Komentarai (0)