Na cia turbut patys viska zinote, kad Ferrero atsigaves ir visus dauzo paeiliui. Siais metais Monaco jau buvo nugaletas per du setus, kodel negali pakartoti vel? Aisku Monaco ir geras zaidejas, kalbant apie clay, taciau jau vakar jis isikapanojo siaip ne taip pries forma praradusi Verdasco. Na manau Ferrero suzais dar snd nedaug juk liko, o kai dar motyvacia pasirinkti tasku kurie jam reikalingi kodel gi ne... Bandau suzaisti.
- Balsų: 0
Sekmadienį žaidė finale Argentinoje, pirmadienis vienintele poilsio diena o dabar vel ketvirta is eiles o jam tai juk visai neseniai stuktelėjo 30.
Beje kur tu vakar matei besikapanojantį Monaco, puikiai jis su Verdascu žaidė, drįsčiau net pasakyti be priekaištų, o jeigu reikia priminti paskutinę jo dvikovą su Ferrero, tai tada argentinietis tą pačia dieną ryte žaidė atkeltą dėl lietaus susitikimą ir turėjo bemiegę nakti nes skaudėjo pilvuką..