Na iš esmės man čia tikrai vertas dėmesios statymas. Namai yra tragiškoje formoje. Jei ne teisėjai, tai dabar manau sėkmingai jau turėtų 4 pralaimėjimų serija ir 2 iš jų būtų namie. Kaip visi žinom, Pao savininkas pastaruoju metu labai reiškiasi, kas Eurolygai nepatinka, ir manau jei rungtynės bus atkaklios tai teisėjai vėl padarys kokią klaidelę, tik šį kart Pao nenaudai.
Baskonia atrodo vėl atgauna formą. Nugalėjo Unicaja, nepaliko šansų Zvezdai. traumų, kurios griautų Baskonios žaidimą iš esmės nėra, tad manau bus apylygė kova. Plius ir statistika sako, kad keli paskutiniai mačai Atėnuose, Baskoniai susiklostė pakankamai gerai ir net ir svečių pergalę manęs labai nenustebintų.
- Balsų: 8
Komentarai (10)