Ohoho, po dviejų skaudžių pralaimėjimų išvykose, šiandien turime tokią forą, drįsčiau čia net Olympiakos pergalę paiimt. Kad ir kokios paskutinės dvi išvykos buvo tragiškos Oly komandai, tačiau visiems turbūt aišku, jog tai amžinai nesitęs, negali būt taip, jog komanda, kuri rikiuojasi antra turnyrinėje lentelėje, kiekvienoje išvyoke būtų nušluota, tokių kontrastų tikrai nebūna ir tik laiko klausimas kada baigsis. Realas irgi dažnai dar tebėmegstantis ,, pjauti grybą " , savaitgalį gėdingai pralaimėta Ispanijos lygoje, nemanau, kad tai gali pridėt kažkokio tai sportinio pykčio, nes Olympiakosui taip pat svarbu pajausti pergalės skonį išvykoje. Gal kažkiek dėl pačios pergalės ir kiltų abėjonių, bet dėl tokios foros ne.
- Balsų: 9
Komentarai (0)