Na imu dar tokį kofą kol yra, nežinau, bet asmeniškai čia man varžybos 50/50, nenuvertinu Žalgirio namuose, jau įrodė, jog gali nukalti ir rimtus varžovus. Bet jog galės pasivaikščiot aikštėje nemanau, nedaug betrūko, jog trečiam kėlinyje dar tas pats Maccabis atmestų, bet tikrai puikus pataikymas padėjo išnešti sveiką kailį, nemanau, jog tai kartosis kasdien. Khimki tokia keistai surinkta komanda, nemažai žvaigždžių galinčių tikrai žaist gerą krepšinį, bet viena didžiausių žvaigždių tai Shvedas, kuris kartais savo blogu žaidimu tempia visus su savimi į apačią. Bet niekada nežinai, kada toks žaidėjas gali išauti, o jeigu dar padedamas kitų, tai gali susikrauti didelį pranašumą. Net neabejoju, jog čia mačas vyks iki paskutinės minutės ir laukia gera dvikova dėl vietos turnyrinėje lentelėje, tad tiek šiandienai mano pasirinkimas toks.
- Balsų: 51
Komentarai (5)