2 visiškai skirtingo lygio ir dabartinės formos komandos. Bambergas pastaruoju metu yra visiškai tragedija. Per paskutinius 10 mačų laimėta vos porą kartų ir tai tik labai gerai susiklosčius aplinkybėms: prieš Oly dėl graikų sumažėjusios rotacijos, na o pergalė prieš Žalgirį absoliučiai nėra joks rodiklis, nes Žalgiris tiesiog nuvažiavo ir ramiu veidu atidavė tašką. Jokio didesnio Bambergo nuopelno ten neįžvelgiu.
Plius dar ir Radosevic su Hacket ant klaustuko.
Svečiai apturėjo keletą sunkių mačų tiek Eurolygoje, tiek vietinėje lygoje ir manau tokios važybos grūdina, ir šiandien nusiteikimas bus jau visai kitoks, net jei ir anksti pavyktų susikrauti pergalę. Plius ir pas svečius nėra esminių traumų.
- Balsų: 5
Komentarai (1)