Rungtynes 50/50, bet einu su ispanais, nes tokio kofo neimt butu neprotinga. Unicaja dar turi neblogus sansus pakovoti del patekimo i top8, bet klysti pries panasaus pajegumo komandas prabangos jau nebera. Rusu situacija geresne ir pralaimejimas nieko dar tragisko jiems nereiskia. Namuose ispanai laimejo pries rusus ir siaip Unicaja si sezona daug rungtyniu pralaimejo keliais taskais, dazniausiai tik 2 taskais, visada taip nesisekt negali, manau Unicaja ir Baskoniai dar rimtai pakovos del top8.
- Balsų: 10
Komentarai (2)