Tiesiog einu vel su tuo paciu argumentu kad komandos kovoja del kazko.Viena del islikimo lygoje kita del bilieto i pirma lyga.Sios komandos jau buvo susitikusios si sezona ir tame matche tik vienas goalas buvo imustas bet siaip perzvelgus statistika abidvi surezge tikrai nemazai ataku.Pagal info siandien puolime kaip ir neturi dydeliu netekciu tai bandau gaudyti cia golus.
- Balsų: 1
Komentarai (0)