Sveiki visi. Esu vis dar šoke ir dalinai girtas po to, kai teisėjai nuskandino Žalgiriečius Eurolygoje ir padovanojo pergalę grekams, bet bandykim kažką pastatyti. Bandau lysti į Seria A, nors ir kiekvienais metais išsižadu šitos lygos, kadangi neveltui yra patarlė: "geras Italas tik negyvas Italas". Taigi AC Milan - Lazio. Lazio demonstruoja geriausią puolimą Seria A iš visų komandų ir paskutiniu metu demonstruoja tiesiog nuostabią formą: 6 pergalės per 8 rungtynes, varžovam dažniausiai išrašo po 3-5 įvarčius pergalės atvejais. Milan paskutines kelias rungtynes taip pat sužaidė neblogai, bet situacijos tai nekeičia, manau jog ši komanda yra tiesiog žemesnio lygio nei Lazio ir aukščiau bambos neišoksi. Žinoma AC Milan žaidžia namie, tad rungtynes galima vertinta 50/50 o tokiu atveju renkames didesnį koficientą.
- Balsų: 12
Komentarai (3)