Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/02/25 00:45 bet title Chelsea WIN ! (Chelsea WIN !) @165 10/10
 

[black]Futbolas. Čempionų Lyga[/black]

Inter Milan-Chelsea

Nu manau tai bus sendenos desertas 😁

Jiamu chelsea pergale!

Chelsea siemet zaidzia labai gerai. Tiek CL tiek pacioj anglijoj. Carlo Ancelotti moka zaisti su stipreis varzovais ir chelsea pries tokius kaip Mu,arsenal ir t.t. dar labiau uzsivede ir zaidzia geriau nes Italas moka uzvesti komanda svarbioms varzyboms. Chelsea CL yra NR1 visi manau jau ta zinom ir jie nori laimeti visas varzybas kiek tik yra !
Chelsea vel zais tapacia taktika kaip su arsenal , Mu ir kitais. Inter zais namie o inter turi musti ivarti nes "Stamford Bridge" zaisti visiem sunku ir interas ta zino ir sieks laimeti o laimint reike ivarciu bet chelsea moka zaisti toki zaidima. Chelsea ginsis kaip visada ir bandys gaudit ant kontroataku intera turint tokius saugus ir vienus siemet is geresniu poleju chelsea tikrai bus pavojingi ir jei imus tada inter baba! Chelsea siemet jau tai ne viena kart padare prisiminkim Tas pacias varzybas su arsenalu ?? Arsenalas gal ir atrode geriau bet abejuos buvo suvazinetas nes chelsea moka taip zaisti ir net neabejojiu kad zais rytoj tai pat! Beto interas ne perseniausei prarado vartininka o tai tikrai didelis nuostolis!


P.S. 10/10 Nejimkit i galva 😁 As chelsea FANAS ir tas patikimumas negali but mazesnis nes tikiu savo sirdies komanda....

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Aaaa

Padėkų: 0

Sekėjų: 1

  • Unitai 201.99
  • ROI 11.89%
  • W% 63.93%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 228
  • Unitų atspėta: 1942.99
  • W-L-T : 140-79-9
  • Vid. unitų skaičius: 7.64
  • Unitų spėta: 1741.00
  • Vid. koeficientas: -131
 

Unitų pokytis

2202142082021961902025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (31)

  • Nu ble tik sulygino iskart 2:1....;(((
  • 2-1 😁
  • Mldc kolu 😡😡😡!!
  • 1-1 va taip va !! 😁
  • Jo smugis buvo zveriskas 😁 as kaip tik buvau uzmetes kad chelsea mus i vartus daugiau nei 4.5 karto tai butent toj atakoj 2 smugiai buvo 😁
  • Drogbos smugis achujienas 😁 galetu uz tokius skaityt kaip ivarti 😁
  • Neturiu tik kompiuteri ir dar justin tv neveikia..
  • 11m buvo aiskus! Manau viena imus chelsea ir apsiramins
  • Teliko neturi?
  • Gal kas matot?
  • Na cia manau x2tikrai eis...
  • To andrijauskas;/ eri tipsteriai cia nerasineji komentaruose ir nesiulo savo paslaugu jiem ir taip uztenka kiek jie patys laimi ir pazystamiem padeda uz atlygi,o tu su tokiu pasisakymu tik pasirodei kad vaikas esi,arba apgailetinas statymuose...
  • Manau cia galma megint under 1.5. Kofas padorus 2.42
  • Na over tai tikria nematau cia. underis eis.
  • 2.5 over ir chelsea pergale ..
  • 😁 😁 😁 ziaurus jus esat..zinokit man ner ka veikti ir esu cia susikures 20 accountu 😁 Mariuuss tu isvis eik snukeri geriau paprognozuoti
  • Rolbookie cia tai ta prognoze seip simboliskai uzmeciau 😁 bet kas geriausei ziurisi ti tikrai under 😋 nes chelsea ginyba tikrai gera o ir patis ne beks i polima manau cia bus 1;1 arba 1;0 kazkeno persvara 😁

  • benjamin
    2010-02-24 05:24:18
    Andrijauskas=Samoilenko daro sau reklama vaikas, kad mokykloj ant pietu uzsidirbtu
    Vos nenumiriau is juoko, kai perskaičiau. Pritariu 😁 😁
  • UNDER 2,5 arba 1 kėlinys UNDER 1,5 nors kofai mažesni tačiau yra patikimiau
  • Tai aisku forumas neveike 😁 cia rasom ? 😁 gal kas tlf parduodat? 😁
    Beto gal kam sumustini padaryt ?😁
  • Reklamoje sakytu : perku is sio zmogaus jau daugeli metu , ir tuo tikrai nesigailiu , nes jis man atnese daug pinigu. Kaip yra sakoma : mano reikalas - pasiulyti , jusu reikalas - atsisakyti. Saunu , kad jus galite laimeti ir savo galvom , bet tada man pasakykite , is ko gyvena lazybu bendroves ?
  • Sveikas gyvas, Andrijauskai !! Vel pardavineji prognozes 😁 Mielai nupirksiu !! 😁
    Sitas tai mirtinas ;]] kaip kokia dormeo ciuziniu reklama ;]]
  • Darai didele klaida lažybose, kai remiesi savo simpatijom ir antipatijom, as jau siais metais su tokia logika esu stipriai nusviles...
  • Andrijauskas=Samoilenko daro sau reklama vaikas, kad mokykloj ant pietu uzsidirbtu 😁
  • Laimėta kartų:
    Grąžinta kartų:
    Pralaimėta kartų:

    14 (31%)
    0 (0%)
    31 (69%)

    Matos samoilenko is tawo statistikos,kad tau reik pirkt prognozes.. 😁 nes su savom minusas totalus 😁
  • Nu as kolkas sugebu su savaja galva islost
  • Gali mane vadint durneliu , bet as nesigailiu, kad pirkau butent is jo.
  • Kox durnelis gali pirkt prognozes..
  • =]]]]
  • Sveikas gyvas, Andrijauskai !! Vel pardavineji prognozes 😁 Mielai nupirksiu !! O i tokius Aaaa nekreip demesio. Cia tokiu pilna 😁
  • Sveiki visi.Siulau pirkti statyma, kuris vyks si savaitgali.Koeficientas ne mazesnis kaip 1.7, patikimumas 9/10 tik del to , kad simtaprocentiniu statymu nera. Uz statyma noriu 30 lt.Jei statymas nepasiteisins , pinigus grazinsiu.Jei sudominau rasykit PM arba i elektronini pasta.