[black]Futbolas. Čempionų Lyga[/black]
Inter Milan-Chelsea
Nu manau tai bus sendenos desertas 😁
Jiamu chelsea pergale!
Chelsea siemet zaidzia labai gerai. Tiek CL tiek pacioj anglijoj. Carlo Ancelotti moka zaisti su stipreis varzovais ir chelsea pries tokius kaip Mu,arsenal ir t.t. dar labiau uzsivede ir zaidzia geriau nes Italas moka uzvesti komanda svarbioms varzyboms. Chelsea CL yra NR1 visi manau jau ta zinom ir jie nori laimeti visas varzybas kiek tik yra !
Chelsea vel zais tapacia taktika kaip su arsenal , Mu ir kitais. Inter zais namie o inter turi musti ivarti nes "Stamford Bridge" zaisti visiem sunku ir interas ta zino ir sieks laimeti o laimint reike ivarciu bet chelsea moka zaisti toki zaidima. Chelsea ginsis kaip visada ir bandys gaudit ant kontroataku intera turint tokius saugus ir vienus siemet is geresniu poleju chelsea tikrai bus pavojingi ir jei imus tada inter baba! Chelsea siemet jau tai ne viena kart padare prisiminkim Tas pacias varzybas su arsenalu ?? Arsenalas gal ir atrode geriau bet abejuos buvo suvazinetas nes chelsea moka taip zaisti ir net neabejojiu kad zais rytoj tai pat! Beto interas ne perseniausei prarado vartininka o tai tikrai didelis nuostolis!
P.S. 10/10 Nejimkit i galva 😁 As chelsea FANAS ir tas patikimumas negali but mazesnis nes tikiu savo sirdies komanda....
- Balsų: 0
benjamin
2010-02-24 05:24:18
Andrijauskas=Samoilenko daro sau reklama vaikas, kad mokykloj ant pietu uzsidirbtu
Vos nenumiriau is juoko, kai perskaičiau. Pritariu 😁 😁
Beto gal kam sumustini padaryt ?😁
Sitas tai mirtinas ;]] kaip kokia dormeo ciuziniu reklama ;]]
Grąžinta kartų:
Pralaimėta kartų:
14 (31%)
0 (0%)
31 (69%)
Matos samoilenko is tawo statistikos,kad tau reik pirkt prognozes.. 😁 nes su savom minusas totalus 😁