Na ką gi, keisti keoficientai bent jau mano atžvilgiu. Kaip ir minėjau preitose analizėse Khimki nuotaikos komanda, ko negalėčiau pasakyt apie Olympiakos. Net neabejoju, jog jie privalo pasiimt pergale Maskvoje, svarbiausia nepaleist rungtynių pradžios ir neleist jiems bėgt, bet olympiakos tikrai pajėgūs visą tai padaryt ir sustabdyt individualių žaidėjų kratinį komandiniu žaidimu. Galbūt Olympiakosui koją pakišo, pralošimas prieš Baskus didelių taškų skirtumu, dėl to toks kofas stovi ir čia. Mano manymu, tik Oly iš čia gali išeit sausi, jeigu nepasikartos toks pat scenarijus .
- Balsų: 14
Komentarai (1)