Macas tarp geriausios nkl komandos ir blogiausios lkl komandos, jau paprastomis salygomis manau vytis duotu gera kova mineraliniui, o dar zinant tai, kad broliukai cia zais po 25min ir darys nesamones, nepamirskim ir to, kad dabar gynyboj reikės stoveti ne pries savo amziaus lietuvius, o pries rimtus vyrus. Jaselionis minėjo, kad bandys isnaudoti puolime pranasumus pries Ballus. Taigi tokia fora manau verta paimti stambiai. Sekmes
- Balsų: 1
Komentarai (0)