Na ką, pradedam žiūrėti į Eurolygą, kol koficientai nesusivartė. Orakulistam šalčiai duoda per smegenis, kaip reikiant, tai duoda Žalgiriui 1,35 už pergalę prieš Unicaja, tai 2.20 už pergalę prieš Valencia, dabar vėl eilinė jų klaida lygioje vietoje kuria mes pasinaudosime. Bambergas visiškoje duobėje, tragiška forma ir penki pokai paeiliui, gal būt galima būtų tikėtis atsistiesimo ir žaidimo pagerėjimo tačiau pirmiausia aš bėdas matau mikroklimate ir treneryje kuris ieško pasiteisinimų ir kaltina teisėjus, visiškai nežiūrėdamas į savo daržą. Kauniečiai žaidžia neblogai, paskutinios kelerios rungtynės buvo sunkios, pataikymas žemiau vidurkio, tad potencialo sužaidi geriau yra nemažai. Prieš Juventus sekmadienio rungtynės buvo itin taupomi pagrindiniai žaidėjai tad komanda turėtų būti geroje fizinėje kondicijoje o su charteriu iki Bambergo tas pats kas su autobusu į Vilnių.
Papildyta
Andrea Trinchieri šiandienos rungtynėse nevadovaus savo komandai o tai viena didžiausių netekčių, spaudoje teigiama jog treneriui atliekama operacija, bet manau taip tik bandoma užglaistyti trenerio alkoholio vartojimo problemas.
- Balsų: 74
Komentarai (1)