Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/02/23 21:00 Sūduva (2) @141 6/10
 

Neptūnas-Sūduva.Neptūnas žaidžia namie,kuriems čia sekasi tikrai neblogai.Sūduva kiek pamenu niekada dar nėra laimėjusi Klaipėdoje.Neptūnas yra palaužti psichologiškai(taip sakė Paulius Juodis),išvykoje gavo 52-96 nuo Ryto.Negana to,Robertas Bitinas gavo traumą,ir vargu ar šiandien išbėgs.Taip pat klaipėdiečių ekipoje traumuotas Osvaldas Kurauskas.Taigi,normalaus įžaidėjo Neptūne nelieka,Kumpys dar yra labai jaunas,nepajėgs valdyti komandos,oMindaugas Girdžiūnas daugia yra metikas,o ne įžaidėjas.Neptūnas turi Serapiną,kuris nelabai dar įsivažiuoja,kuris pats nelabai susikuria progų,jam reikia jas sukurti,o patikimo įžaidėjo nėra.Na namų sienos Neptūnui čia didžiausias pliusas.
Dabar apie Sūduvą.Sūduva pakeitė trenerį,kuris bandys įvesti drausmę,padorų žaidimą su tokia sudėtimi.Sūduvą papildė patyręs Saulius Kazevičius,kuris gali ir gerai valdyti komandą,ir imtis iniciatyvos reikiamais momentais,traumuotų žaidėjų kaip ir nėra.Sūduvos žaidėjai yra visa galva aukštesni ir namų šeiminkinus.Sūduvoje yra puikus įžaidėjas/atakuojantis Rashaun Eneal Broadus,jau neblogą formą įgaunantis Lodrick Stewart.Po krepšiu turim Niparavičių,Janišių,Kaupaitį.Šie žaidėjai jau visko matę,tad manau jiems nebus labai sunku galinėtis su jaunaisiais klaipėdiečiais po krepšiu.Komandos tankas,taip galima pavadinti Raimundą Danį,kuris užveda komandą savo nuostabiais dėjimais,trykštančia energiją aikštėje.X faktoriumi Sūduvoje galima išskirti Vytautą Nedzinską,kuris per trumą laiką sugeba įšauti vieną kitą tritaškį,jo pagalbos šiandien reikės.Didžiausias minusas tas,kad Sūduva žaidžia išvykoje,rezultate tas labai pasijaučia.Nors žaidėjai nėra patys jaunausi,bet panašu,kad turi psichologinių problemų žaidžiant išvykose.Manau šiandien bus ta diena,kai Sūduva iš Klaipėdos pagaliau išvažiuos su pergale,kurios labai reikia turnyrinės lentelės atžvilgiu.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

justinasxx

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 23.55
  • ROI 16.24%
  • W% 60.00%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 21
  • Unitų atspėta: 174.55
  • W-L-T : 12-8-1
  • Vid. unitų skaičius: 7.19
  • Unitų spėta: 151.00
  • Vid. koeficientas: -108
 

Unitų pokytis

4034282216102025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (42)

  • Joo. dekuj topsportui kad statyma iseme 😁
  • Gerai, kad nebespejau siandien pries neptuna pastatyt 😁
  • Zurna nesveikas
  • Nuo kada Kumpys zaidzia izaideju? jis gi ryskus krastas. Anuzis vienintelis izaidejas liko. o seip tai as paemiau orakule uz suduva ir rudupi po 2,41 kofa 😁
  • Tiksliai nieko nzn, bet gandu girdejau, kad maceina su neptunu treniruojasi. ar zais snd, nieko nzn.
  • Nzn kas cia ka kalbino 😁 bet visi kas grysta is uzsienio pirmiausiai prasuka pro marijampole 😁
  • O kas sakiau. Tad jeigu Justai nzn, tai nereikia: "kazkoks paisto"
  • Gerai,atsiimu savo žodžius 😁 Tikėkimės dabar bus pergalė 😁 Čia aišku jį Kazevičius įkalbino žaisti Sūduvoj ane ? 😁
  • Marijampolės "Sūduvos" komanda ir vėl koreguoja savo sudėtį. Suvalkiečiai į savo gretas pasikvietė 201 cm ūgio puolėją Nerijų Varnelį bei atsisakė 206 cm ūgio vidurio puolėjo Mato Niparavičiaus paslaugų.
  • Http://lkl.lt/index.php/ZnVzZ...Y2xlcy52aWV3JmlkPTE3OTE4

    oficialu.Nipravičius išvažiavo,Varnelis atvyko,.jėėė 😁
  • Danys gal forma atgaus
  • Palaukiam vakaro, pamatysim kaip cia bus 😁
  • Vildukaz,jeigu nemeluoji,kad žais Varnelis,tai čia tada labai gerai,geriau negu Matas jis lošia.
  • 😁 tai va Justai.. o as kartais nueinu 😁
  • Kaip aš galiu žinoti,jeigu niekur neskelbiama?Negi eisiu į treniruote ir žiūrėsiu kas treniruojas kas ne ? 😁 Baigiam ta offtopic ir viskas.
  • Justai, istikimas Suduvos 'fane' 😁 kaip tu tokiu naujienu gali nezinot? 😁
  • Kai parašys lkl.lt apie tai,kad paliko Niparaničius,atėjo Varnelis,tada patikėsiu,o ką dabar paisto čia kažkoks,tai nieko nereiškia.
  • Drugys, tikrai nemeluoju. Man tik siaip idomu, kodel dar niekas tokiu naujienu neikelia.
  • Vidukaz,cia rimtai apie niparaviciu?
  • Bitinas nerungyniaus 6 savaites.Taigi,Sūduvai šansai didėja.
    info krepsinis.net/r-bitinas-...ias-savaites-134914.html
  • Dar jei kas nezino, tai M.Niparavicius paliko Suduva. praeita savaitgali i Slovakija isvaziavo.
  • Visko gali buti,bet turbut jo cia laikina stotele bus😁
  • O kodel tau idomu is kur tokios mano zinios? Zinau ir viskas.
  • Varnelis Sūduvoj?Netikiu,čia tik paskalos....
  • Man nesvarbu, kiek tu procentu duodi, man seip idomu, is kur tokios zinios. Be to, mano ziniomis, kontraktas su Varneliu nutrauktas buvo jau vasario 18-19 dienomis.
  • Gal Danys siandien atsigaus
  • Duodu kokia 95%. jei is cekijos paleidziamaji rasta gaus, tai tikrai zais.
  • Vildukaz, is kur tokios zinios?
  • Suduvoj N.Varnelis siandien zais.
  • Bwin duoda 2.30 už Sūduvą.
  • Pievos kažkokios tam triobete.Vieną minutę duoda,kitą jau ne.Nesuprantu.
  • Atsirado vel triobete. 2.15 duoda uz suduva
  • Nu vo, nebeliko ir foros....
  • Galbūt dar topsporte atsiras statymas,šiaip pliusinę irgi apsimoka imti.
  • Nebera jau ir triobet'e, liko tik fora +5 Suduvai uz 1.87, kazkaip idomiai ten pas juos....
  • Triobete su 2.65 yra statymas už Sūduvą,skubėkite.
  • Blt cia jau wakar nuziuretas buwo, deja kazkas uzmete didelem sumom..
  • Visai Neptuno nenurasykit, juolab pries Suduva. Serapinas ir Ko gali sublizgeti.
  • Turiu e-lažybų sutartį orakule,todėl iškart ėmiau tokį picką.
  • Cia kakzokios nesamones vyksta, topsporte anksty ryte ziurejau buvo lygus kofas po 1.8 o orakule nebuvo is vis statyti nesenai ziuriu topsporte nebeduoda pasiuloje o orakule 2.41 keistai cia...
  • Spėjau paimt anksti ryte Orakule,kaip matau jau išimta dabar.Yra dar už Rūdupį su 2.41 kofu,paskubėkit,Rūdupis tikrai laimės.
  • Cia vienas geresniu dienos picku ir cia drasiai bent 8/10 galima deti... Bet blemba jau iseme is pasiulos, nespejau paiimt! Top'e vakar vakare sitas ir buvo, bet ryte ir jau nebebuvo... Cia isvis nesuprantu is kur buvo istrauktas toks kofas uz Suduva.... Kas spejo paimt, manau, tiems pasiseke...