Neptūnas-Sūduva.Neptūnas žaidžia namie,kuriems čia sekasi tikrai neblogai.Sūduva kiek pamenu niekada dar nėra laimėjusi Klaipėdoje.Neptūnas yra palaužti psichologiškai(taip sakė Paulius Juodis),išvykoje gavo 52-96 nuo Ryto.Negana to,Robertas Bitinas gavo traumą,ir vargu ar šiandien išbėgs.Taip pat klaipėdiečių ekipoje traumuotas Osvaldas Kurauskas.Taigi,normalaus įžaidėjo Neptūne nelieka,Kumpys dar yra labai jaunas,nepajėgs valdyti komandos,oMindaugas Girdžiūnas daugia yra metikas,o ne įžaidėjas.Neptūnas turi Serapiną,kuris nelabai dar įsivažiuoja,kuris pats nelabai susikuria progų,jam reikia jas sukurti,o patikimo įžaidėjo nėra.Na namų sienos Neptūnui čia didžiausias pliusas.
Dabar apie Sūduvą.Sūduva pakeitė trenerį,kuris bandys įvesti drausmę,padorų žaidimą su tokia sudėtimi.Sūduvą papildė patyręs Saulius Kazevičius,kuris gali ir gerai valdyti komandą,ir imtis iniciatyvos reikiamais momentais,traumuotų žaidėjų kaip ir nėra.Sūduvos žaidėjai yra visa galva aukštesni ir namų šeiminkinus.Sūduvoje yra puikus įžaidėjas/atakuojantis Rashaun Eneal Broadus,jau neblogą formą įgaunantis Lodrick Stewart.Po krepšiu turim Niparavičių,Janišių,Kaupaitį.Šie žaidėjai jau visko matę,tad manau jiems nebus labai sunku galinėtis su jaunaisiais klaipėdiečiais po krepšiu.Komandos tankas,taip galima pavadinti Raimundą Danį,kuris užveda komandą savo nuostabiais dėjimais,trykštančia energiją aikštėje.X faktoriumi Sūduvoje galima išskirti Vytautą Nedzinską,kuris per trumą laiką sugeba įšauti vieną kitą tritaškį,jo pagalbos šiandien reikės.Didžiausias minusas tas,kad Sūduva žaidžia išvykoje,rezultate tas labai pasijaučia.Nors žaidėjai nėra patys jaunausi,bet panašu,kad turi psichologinių problemų žaidžiant išvykose.Manau šiandien bus ta diena,kai Sūduva iš Klaipėdos pagaliau išvažiuos su pergale,kurios labai reikia turnyrinės lentelės atžvilgiu.
- Balsų: 0
oficialu.Nipravičius išvažiavo,Varnelis atvyko,.jėėė 😁
info krepsinis.net/r-bitinas-...ias-savaites-134914.html